POZVĚTE SI KARIKATURISTY

Kreslířská show – malování karikatur, malování na tělo na akcích. Poslední dobou stále žádanější zábava a originální program, karikaturisté na firemní event, večírcích, rodiných a narozeninových oslavách, svatbách, svátcích kamarádů, hudebních festivalech, dětských dnech, firemních večírcích… ČESKOMORAVSKÁ KARIKATURA je spolek kreslířů a karikaturistů, kteří udělají zábavu na kterou hned tak nezapomenete a zůčastnění si odnesou z akce velice hodnotný dárek.

Co je KRESLÍŘSKÁ SHOW?

Jsme trojice kreslířů, které možná znáte z humoristických časopisů jako jsou Trnky Brnky.
Na Vaší oslavě, hodech, rautu, svatbě, dětském dni, firemním večírku, propagační akci aj. zajistíme skvělou zábavu pro Vás a Vaše hosty.
Co umíme? Téměř vše co se týče výtvarného směru. Potréty, karikatury, bodypainting, facepainting. A to velice osobitým a originálním stylem, který pobaví a na který budete vzpomínat.

ČESKOMORAVSKÁ KARIKATURA – společnost karikaturistů a kreslířů, kteří promění Vaši oslavu v moderní humornou zábavu.

POKUD MÁTE ZÁJEM, OZVĚTE SE:
e-mail: kremecek@kremecek.com
telefonicky na tel.: 776 202 439.

KARIKATURY
Nabízíme malování karikatur a portrétů na různých veřejných,i sou­kromých i podnikových akcích, narozeninových oslavách, párty, festivalech, hradech a zámcích, diskotékách, svatebních hostinách, motorkářských srazech…
Každý z účastníků si může odnést originální a nenapodobitelný dárek.
Akci spojíme s malováním na tělo – bodypaintingem…

BODYPAITING
Malování na tělo je staré jako lidstvo samo. Důvodů může být několik: Označení se k příslušníkům k určité skupině, sektě, kmeni…, obřadní a náboženské důvody…, přilákání pozornosti opačného pohlaví…, anebo jako výraz módního směru…, či jen tak pro obveselení. Namalujeme Vám kresbičku podle Vašeho přání, navrhneme motiv, namalujeme vám tetování, nad kterým už delší doby přemýšlíte a nevíte, jak by vypadalo, zjistíte, co by na to řeklo okolí… Vždyť co může být krásnějšího, když se ženské tělo vyzdobí pěknou kresbou.
Provádíme jednorázový bodypainting. Přijedeme na vaši akci a oživíme ji pestrými barvami, pomalujeme děti pohádkovými motivy, pro vašeho kamaráda namalujeme k narozeninám jako dárek v krabici pomalovanou modelku… Akci spojíme s malováním portrétů a karikatur…

KRESLÍŘSKÉ AKCE